מאמרים

בית הספר למשחק ובידור בהנהלת השחקנית ענת ברזילי​

הזמן הכי טוב להתחיל זה עכשיו!

הרשמו לאודישנים! מספר המקומות מוגבל התקשרו

לטלפון                     לנייד :                       

שלח

שם:

שדה חובה

טלפון:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

ענת ברזילי

ראיק פאג'

 למה לא נתנו לשחקן מרכזי בפאודה להיכנס להשקה של הסדרה?

 

בבית ספר למשחק ענת ברזילי מאוד גאים בבוגר בית הספר ראיק פראג' על התפקיד היפה שעושה

ב"פאודה" בתור מפקד המנגנון הפלסטיני ולכן נדהמו לשמוע על החוויה המוזרה שהייתה לו בהשקה של הסדרה. בית הספר תומך בבוגריו ומשתדל לעזור להם בכל דרך בדרכם למצוא עבודה במקצוע וזאת בהתחשב בתחרות הגדולה בשוק השחקנים.

 

"כל פעם שאני רואה בוגר שלנו בטלוויזיה או בהפקת תיאטרון אני מרגישה כמו אמא שאחד מילדיה זוכה להצלחה. זה ממיס ומחמם את הלב" אומרת השחקנית והיוצרת ענת ברזילי. "אילת ששון מנהלת בית הספר בפועל ואנוכי נמצאים בקשר עם הבוגרים ביניהם גם סטנדאפיסטים רבים שבאים לבדוק חומרים שלהם באירועי "במה פתוחה" בבית הספר וזוכים להערות ועצות ממגוון המורים שמגיעים להופעות."

ראיק, קצין בצה"ל הגיע עם משפחתו להשקה. המאבטח פנה לבנו, חייל משוחרר פצוע צה"ל ודרש

מהם לצאת מהרכב . הוא לא נתן להם להיכנס וגם רצה לבדוק את הרכב. הם נראו לו חשודים בגלל המטפחת הדרוזית הלבנה של אישתו של ראיק.

"הרגשתי לפתע שהתפקיד שלי הופך לחלק מחיי" אמר ראייק. רק כאשר מההפקה פנו לאוניברסיטה

ולאבטחה נפתרה הבעיה. המשפחה לא רצתה להכנס וראייק נכנס בעצמו וזכה לכבוד המגיע לו.

 

 

צפו בכתבת חדשות כאן 11 על הצעד הגדול בחייו של ראיק אדם מהמגזר הדרוזי שהחליט בגילו (50) לצאת מהמקום הבטוח שלו כקבלן וללכת ללמוד משחק. דבר שאינו נהוג במגזר אליו הוא שייך:

"אנחנו מאמינים שמשחק הוא לא פונקציה של גיל. כל אחד יכול להביא את עצמו בכל גיל." אומרת ענת ברזילי "אמנם בגיל יותר מבוגר צריך יותר אומץ, כי יש הרבה יותר מגננות שבנינו לעצמינו ומהם אנחנו צריכים להיפטר בדרך לחשיפה עצמית, שהיא חלק מעבודת המשחק, אבל מי שמצליח לעשות את זה מרוויח בגדול, ויכול להשתמש בניסיון שצבר בחיים ,בתפקידים שהוא מגלם על הבמה. רוב התלמידים שלנו צעירים ,אבל בניגוד לבתי ספר אחרים אנחנו מקבלים לבית הספר בשמחה גם אנשים מעל גיל 30 . זה מוריד מהתחרותיות בכיתה וכמו שהצעירים מעוררים במבוגרים יותר זכרונות כך המבוגרים תורמים להם מניסיונם, כאשר הם צריכים לשחק דברים שטרם חוו."