אהרון קפלן

החל את דרכו בגיל 14 כשחקן בתכניות ללימוד אנגלית "Here we are" אותה ביים אביו, אירווינג קפלן.
בהמשך השתתף במספר סרטים, בהם "מחץ הדלתא" ו"השגריר". ניגן ושר עם אחיו, הזמר ירמי קפלן ועם רמי קלינשטיין בלהקה בשם "ליקוי חמה" שזכתה בתחרות כשרונות צעירים ב"עיר הנוער".

 

לאחר שירותו הצבאי למד קולנוע וספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב. בזמן לימודיו הגיש פינת קולנוע בתוכנית הטלוויזיה החינוכית "זהו זה!". היה תקליטן ראשי במועדון הקולוסיאום, וה"סינרמה".
הגיש פינות ושיחק דמויות לצידם של דידי הררי ויקיר אביב בתוכנית הרדיו "30 בצל" של יקיר אביב והקים איתם ועם אמיר כהן את להקת "פנצ'ר", מלהקות הנונסנס הישראליות הראשונות, שגם השתתפה בקדם אירוויזיון בשנת 1991.

תיפקד כיד ימינו של מנכ"ל הליקון, רוני בראון, במשך כשנה וחצי ובזמן זה הוציא עם להקת "פנצ'ר" את התקליט הראשון מתוך שלושה. כשעבד בהליקון התחיל לביים קליפים למוזיקאים. ביים עשרות פרסומות, מרכזי מבקרים, מיצגים, סרטי שיווק ותדמית ותוכניות טלוויזיה. בנוסף, היה במאי ראשי בערוץ הילדים במשך כ-10 שנים.

ב-2006 החל לנהל ולייצר מוצרי צריכה ותוכן לשיפור תקשורת בנאישית תחת שם המותג "do-meez". דיבב את בוב בסדרה "בוב בבקבוק" בתחילת שנות ה-90. ב-2007-‏2008 שימש מנהל קריאייטיב בחברת אורפאן המפיקה סרטי תלת מימד, ריידים וסרטים אינטראקטיביים.

ב- 2009 שב לייצר תכנים ולביים תכניות לטלוויזיה ומרכזי מבקרים ביניהם "הישרדות 3", "שלום סומסום" ו"נשות הטייסים". ב-2010 אהרון היה במאי בתוכנית "המקום האמיתי" בערוץ הילדים​